„Prašyti pagalbos – ne gėda!” mūsų mieste

Socialinis projektas „Prašyti pagalbos – ne gėda!” atkeliauja į Jonavą. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuotas projektas yra prevencinė priemonė,  skirta visuomenei ir ypač šeimoms, auginančioms ir prižiūrinčioms vaikus. Taip pat ir tiems, kurie ruošiasi kurti šeimą. Mielai laukiami ir patirtį šeimoje sukaupę vyresniojo amžiaus žmonės, galintys pasidalinti šia patirtimi.

Renginio vedėjas Rolandas Vilkončius pristatys  ne tik atvykusius Lietuvai gerai žinomus svečius Ingą ir Arūną Valinskus, kurie diskutuos vis dar mūsų visuomenei jautria tema – atsirandančios šeimose problemos, jų sprendimas; gal net smurtas, - bet ir suteiks galimybę visiems atvykusiems čia kartu padiskutuoti, o, pasibaigus renginiui, kiekvienam lengviau atsikvėpti – juk prašyti pagalbos tikrai ne gėda!

Kokia jauki būtų ši diena, jei visi drauge galėtume padiskutuoti apie tai rugsėjo 1 d. 16.00 val. Jonavoje, Joninių slėnyje.  Maloniai kviečiame visus Jus atvykti, o mes jau garantuojame geras emocijas, šiltas diskusijas, pamokančius pasakojimus ir, žinoma, vaidinimą vaikams, o suaugusiems I. Starošaitės koncertą.

Tinklapio struktūra